ارمغان جدید واتس‌اپ

به گزارش «بینو» واتس‌اپ که اکنون بیش از ۲ میلیارد کاربر در سراسر دنیا دارد در ماه‌های اخیر قابلیت‌های متنوعی را در به روز رسانی‌های مختلف اضافه کرده است و حالا امروز آپدیت بزرگی برای آن عرضه شد؛ که شامل قابلیت‌های مهمی می‌شود.

یکی از عمده مشکلات کاربران واتس‌اپ، ظرفیت محدود کم فایل‌های اشتراک گذاری شده در این پیام رسان بود. واتس‌اپ در به روزرسانی اخیر خود این نقیصه را رفع کرده و حداکثر سایز فایل‌ها برای اشتراک‌‌گذاری را از ۱۰۰ مگابایت به ۲ گیگابایت افزایش داده است. این قابلیت در حالی است که همچنان همه فایل‌ها به‌صورت مقصد به مقصد (end-to-end) رمزگذاری خواهند شد. واتساپ توصیه کرده است که برای فایل‌های بزرگتر از اتصال وای‌فای استفاده شود. ضمن اینکه شما قادر به پایش فرایند آپلود در گوشه اپلیکیشن خواهید بود.

قابلیت بعدی، ری‌اکشن‌های ایموجی است که اکنون در دسترس همه کاربران قرار گرفته‌اند. واتساپ گفته است که این ر‌ی‌اکشن‌ها سریع و سرگرم‌کننده هستند و در ادامه ایموجی‌های بیشتری به آن‌ها اضافه خواهند شد.

از دیگر قابلیت‌های جدید، افزایش ظرفیت گروه‌هاست. حداکثر ظرفیت گروه‌ها در واتس‌اپ پیش از این ۲۵۶ نفر بود، که در به روز رسانی اخیر به ۵۱۲ نفر افزایش یافته است. آپدیت جدید واتساپ به‌تدریج در حال عرضه شدن است و بنابران ممکن است دریافت آن کمی طول بکشد.

عکس نوشت مربوط به این خبر را اینجا ببینید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *