تغییرات یواشکی اینستاگرام؛ از امکان دیدن تنها 3 استوری تا پیام رسانی بهتر

به گزارش «بینو»شواهد حاکی از آن است که اینستاگرام تغییرات جدیدی را اعمال کرده است. اگرچه مشاهدات «بینو» حاکی از آن است که همچنان همه کاربران همه تغییرات اینستاگرام را مشاهده نمی‌کنند. شاید همین مسئله سکوت خبری در خصوص تغییرات و قابلیت‌های جدید اینستاگرام را رقم زده باشد.

یکی از این تغییرات در خصوص رابط بخش استوری است. در حال حاضر کاربران می‌توانند 100 استوری به صورت همزمان منتشر نمایند. استوری‌هایی که بعد از 24 ساعت از دسترس خارج می‌شود. با تغییرات جدید اعمال شده در نوار استوری یک گزینه جدید اضافه شده است. به این معنا که وقتی یک کاربر تعداد بالایی استوری در یک روز منتشر می‌کند، فالوورهایش تنها 3 استوری را پشت سر هم می‌بینند و نمایشگر به استوری حساب کاربری فرد دیگر منتقل می‌شود.

البته در صورت تمایل به مشاهده تمام استوری‌ها به صورت همزمان می‌توان از گزینه Show All استفاده کرد.

درحال‌حاضر مشخص نیست که تغییر جدید استوری در چه زمانی به‌صورت گسترده دردسترس کاربران اینستاگرام قرار می‌گیرد. ممکن است تا زمان انتشار عمومی یک‌سری تغییرات دیگر نیز در بخش استوری اعمال شود و یا اینکه در دسترس قرار گرفتن این قابلیت صرفا در مرحله آزمایشی باشد و با توجه به بازخوردها عملیاتی نشود.

به گزارش «بینو» از جمله تغییرات دیگر اینستاگرام می‌توان به قابلیت‌های جدید در دایرکت و پیام‌رسانی این شبکه اجتماعی اشاره کرد. از مدت‌ها پیش مدیران اینستاگرام اعلام کرده بودند که افزودن و تکمیل قابلیت‌های پیام رسانی‌ را در دستور کار این شبکه اجتماعی قرار داده‌اند. افزوده شدن ریپلای پیام و واکنش یا ری اکشن به وسیله انواع ایموجی از جمله این تغییرات است. اگرچه شواهد «بینو» حاکی از آن است که قابلیت‌های جدید پیام رسانی در اینستاگرام از طریق دایرکت نیز همچنان در دسترس همه کاربران نیست.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *