آخرین به‌روزرسانی توییتر، برنامه‌های شخص ثالث را بهبود می­‌بخشد

به گزارش بینو به نقل از theverge توییتر روز جمعه را اعلام کرد که می‌تواند تجربه برنامه‌های شخص ثالث توییتر را به میزان قابل توجهی بهبود بخشدِ. این تغییرات به توسعه‌دهندگان دسترسی بسیار بیشتری به جدول زمانی معکوس خود می‌دهد. این به‌روزرسانی API v2 اخیراً راه‌اندازی شده توییتر، رابطی که توسعه‌دهندگان برای دریافت داده‌ها از توییتر استفاده می‌کنند، گامی جدید در توییتر برای حمایت بهتر از توسعه‌دهندگان است.

همانطور که توییتر در پست اعلامیه‌اش اشاره می‌کند، ویژگی جدید API v2 راهی را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا «جدیدترین توییت‌ها و ریتوییت‌های ارسال شده توسط کاربر تأیید شده و حساب‌هایی را که دنبال می‌کنند بازیابی کنند». به عبارت دیگر، یک توسعه‌دهنده می‌تواند از شما درخواست کند که داده‌هایی را که توییتر به شما نشان می‌دهد، هنگام بارگذاری برنامه شخص اول با انتخاب گزینه «آخرین توییت‌ها» مشاهده کند، بنابراین برنامه‌اش می‌تواند آن‌ها را به شما نشان دهد. این تجربه را هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران بهبود می بخشد.

برای مشتریان شخص ثالث مانند Tweetbot، این ویژگی (یا «نقطه پایانی» به زبان برنامه‌نویس) بسیار خوشایند است. پل حداد، یکی از توسعه دهندگان Tweetbot، در بیانیه توییتر نقل شده است که روش قدیمی برای دریافت خط زمانی کاربر یکی از پرکاربردترین تماس های API ما است. نسخه قدیمی API در سال 2012 راه‌اندازی شد، بنابراین مطمئناً مدت زیادی در کار بود  و توسعه‌دهندگانی که از آن استفاده می‌کردند با محدودیت‌های بیشتری در تلاش برای دریافت جدول زمانی کاربر مواجه شدند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *